بلاگ, مقالات

معرفی شرکت ESTUN

Estun Automation Co فعالیت خود را در سال 1993 در نانجینگ (چین) به عنوان تولید کننده سیستم های کنترل ماشین آلات تشکیل فلز آغاز کرد.

در طول دهه 1990 ، Estun مجموعه ای از محصولات اتوماسیون خود را توسعه داد که از سروو درایوها و سرو موتورها گرفته تا روبات ها ،کنترل کننده های حرکت تا خطوط تولید هوشمند “کلید اصلی” را شامل می شد.

در ژوئیه 2017 ، Estun Automation یک سایت عملیاتی اروپایی را در میلان ایتالیا تأسیس کرد و تحقیق و توسعه را برای رانندگی ، فروش ، تدارکات و پشتیبانی مشتری ارائه می دهد.

از طریق این حرکت ، استون دانش فنی درجه یک اروپا را با تخصص تیم تحقیق و توسعه نانجینگ در کنترل حرکت و کنترل موتور سروو ، به ویژه در زمینه فناوری پیشرفته و استانداردهای بین المللی ، ادغام کرده است.

ایجاد مرکز فروش و پشتیبانی فنی برای بازار اتوماسیون و کنترل حرکت اروپا بخشی از تلاش گسترده تری برای بازکردن نام تجاری Estun به بازارهای بین المللی است. Estun دارای 4 شرکت تابعه خارجی در انگلستان ، ایالات متحده ، ترکیه و هند است.

تأسیس یک شبکه فروش بین المللی ، حضور در همه نمایشگاه های تجاری برجسته ، به گسترش بازار Estun در اروپا و بهبود شهرت نام تجاری و محصولات آن کمک کرده است.

Estun company

در دو سال گذشته ، Estun با موفقیت تعدادی از معاملات M&A در خارج از کشور را که عمدتا به تحقیق و توسعه اختصاص داده شده است ، اجرا کرده است. در سال 2017 ، Estun TRIO را در انگلستان (Motion Controller) ، 20 درصد آزمایشگاه های Euclid در ایتالیا (Visionics for Robots) و BARRETT را در ایالات متحده (سیستم های محرک اسکلت خارجی) خریداری کرد.

در سال 2018 ، کنترل MAi در آلمان (سیستم های تولید روباتیک) را با مزایای مکمل و ادغام منابع فنی به دست آورد.

پس از برداشتن اولین قدم در جهت بین المللی سازی محصول ، Estun گام دوم را در جهت بین المللی سازی تحقیق و توسعه برداشته است ، که گروه Estun را برای اجرای کامل استراتژی توسعه تجارت جهانی خود پشتیبانی قوی می کند.

محصولات و خدمات شرکت Estun

 • SERVO MOTORS
  Estun طیف گسترده ای از موتورهای سروو انرژی بالا و عملکردی را ارائه می دهند.

موتورهای براشلس AC به طور قابل توجهی نیاز به نگهداری دوره ای با ابعاد جمع و جور و عملکرد درجه یک را کاهش می دهند.

خانواده های مختلف سرو موتورهای Estun شامل راه حل هایی با رمزگذار مطلق یا افزایشی ، سرعتهای بین 1000 تا 6000 دور در دقیقه و امکان ادغام ترمز هستند. اینرسی متوسط و کم زمان پاسخگویی بسیار سریع را امکان پذیر می کند و این موتورها با وجود اندازه کوچک ، گشتاور بسیار بالایی ایجاد می کنند.

در ترکیب با سروو درایو Estun ، آنها برای برنامه هایی با پاسخ دینامیکی بالا و موقعیت سریع و دقیق ایده آل هستند.

سیستم های اتوماسیون Estun به دلیل عملکرد بالا و پیکربندی های مختلف موجود و همچنین ویژگی های ساختاری و ابعاد کلی ، در انتخاب گسترده ای از برنامه ها استفاده می شود.

امکانات:
اینرسی متوسط
حداکثر گشتاور تا 300 of گشتاور نامی
دو مدل (0.05kW ~ 0.1kW ، با یا بدون ترمز ، و غیره)
نصب شده با رمزگذار سریال 17 بیتی

کاربرد:
SMM (دستگاه نصب روی سطح)
دستگاه پانچ PCB
بازوی ربات
جابجایی ماشین آلات
ماشین آلات نساجی

 • SERVO DRIVE
  Estun Industrial Technology Europe
  درایوهای سرو دیجیتالی را برای کنترل موتورهای بدون برس AC با عملکرد بالا ارائه می دهد که با نسبت بهینه ای بین عملکرد و هزینه های پیشرفته مشخص می شود.

این درایوهای سروو که برای کاربردهای مختلف در زمینه اتوماسیون صنعتی ایده آل هستند ، یکی از کارآمدترین و جمع و جورترین بازارهای موجود در بازار هستند که دارای قدرت عالی نسبت به اندازه هستند و امکان کنترل حرکت بسیار دقیق و پویا را فراهم می کنند.

سروو درایوهای جدیدترین نسل Estun که در خانواده های مختلف و در نسخه های تک محوره یا چند محوره (با منبع تغذیه تک فاز یا سه فاز) موجود است ، برای همه برنامه های کنترل حرکت مناسب است.

در ترکیب با موتورهای بدون برس ، عملکرد را افزایش می دهند.

پروتکل های ارتباطی سری CANOpen ، EtherCAT و Modbus به سروو درایو Estun اجازه می دهد تا به آسانی و به طور موثر با بقیه سیستم ادغام شده و بهره وری و دیجیتالی شدن فرآیندهای ماشینکاری را مطابق با الزامات صنعت 4.0 پیش ببرد.

تعهد ما به استانداردهای بین المللی اساس طراحی محصولات Estun است.

در واقع ، همه درایوها و موتورها دارای گواهینامه CE هستند و از استانداردهای گسترده ای برخوردار هستند ، بنابراین تولید کننده مزایای مهمی در هنگام صادرات خواهد داشت که منجر به صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه می شود.

 • تجهیزات جانبی
  Estun Industrial Technology Europe طیف کاملی از لوازم جانبی و اجزای اتوماسیون صنعتی را ارائه می دهد.

Estun برای اطمینان از یکپارچگی بهینه با درایوهای سروو و موتورهای سروو ، کابل های رمزگذار را برای سیستم های انتقال مختلف و کابل های برق ، و همچنین قطعاتی برای رمزگذارهای مطلق چند دور ، اتصالات یدکی ، مقاومت های خاتمه دهنده CANopen و لوازم جانبی اتصالات EtherCat را تأمین می کند.

آرکو کالا بزرگ ترین مرجع اتوماسیون صنعتی ایران

جهت راهنمایی بیشتر و اطلاع از قیمت محصولات Estun با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس : 37133856-051   37133855-051

منابع:

گروه فنی آرکو کالا

وبسایت رسمی استون

برای مشاهده و خرید دیگر محصولات صنعتی و همچنین مقالات دیگر راجع به شرکت های دیگر از سایت ما بازدید کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.